APIE MUS

Teruilai mikrobangų technologijos (xi'an) co, ltd yra profesionalus projektuotojas ir gamintojas rf mikrobangų sprendimai nuo 2008. Mūsų pagrindiniai produktai, įskaitant milimetro bangos jungtis (1,0mm, 1,85mm, 2,4mm, 2,92mm, 3,5mm); rf koaksialinės jungtys (n, sma, ssma, rpsma, smp (gpo), smpm, bma, sbma, tnc, tnca, rptnc, bnc, minibnc, fme, mcx, mmcx, shv, mhv, trb, Saa (1.0/2.3) uhf, smb, ssmb, l29 (7/16), 4.3-10, 4.1-9, 5, l9 (1.5/5.6), smc, smz (type43), qma, c, sc, c2, hn ir tt), rf koaksialiniai adapteriai, koaksialiniai galai, rf kabelių mazgai, žaibo laikiklis, fiksuotas koaksialinis slopintuvas ir pan. Siūlome platų sujungimo sprendimų spektrą telekomunikacijų, aviacijos, navigacijos, 5g ir radaro aptikimo pramonėje. Su tiek daug metų patirties ir nuolatinio tobulinimo, mes įgijo labai gerą reputaciją iš mūsų klientų įvairiose rinkose, pavyzdžiui, rohde & schwarz vokietijoje, rfi australijoje, mini grandinė jav ir st singapūre, steren izraelyje, raamtel indijoje ir kt. šiuo metu mes turime tris agentus indijoje, Izraelis ir pietų afrika. Trl savo sėkmę nustatė geriausios produkto kokybės srityje. Mūsų įmonė apima daugiau nei 3000 kvadratinių metrų, su pilnu originalių gamybos įrenginių, įrangos ir bandymų prietaisų rinkinys. Dėl mūsų aukštos kokybės produktų, mes gavome iso9001 kokybės sistemos sertifikatą, rohs sertifikatą ir karinės standartinės sistemos sertifikatą.

Rodyti daugiau

žINIOS

2023-09-06 Rodyti daugiau

2023-09-05 Rodyti daugiau

Galutinis vadovas sma moterų pertvaros jungtis pcb: viskas, ką reikia žinoti

# # Turinio lentelė 1. įvadas 2. supratimas sma moterų pertvaros jungtys 3. nauda naudojant sma moterų pertvaros jungtys 4. tipai sma moterų pertvaros jungtys 5. montavimo procesas Sma moterų pertvaros jungtys 6. veiksniai, kuriuos reikia apsvarstyti renkantis sma moterų pertvaros jungtys 7. dažnai užduodami klausimai (duk) 8. išvada ##1. įvadas į pcb pasaulyje Des

2023-09-04 Rodyti daugiau

Sma moterų pertvaros jungtis pcb: vadovas elektros jungtys ir jų paraiškas

Pavadinimas: supratimas sma moterų pertvaros jungtis pcb paraiškas įvadas: pasinerti į elektros jungčių sritį ir ištirti universalus sma moterų pertvaros jungtis pcb paraiškas. Atraskite savo funkcijas, programas ir privalumus, kuriuos ji siūlo elektrotechnikos srityje. Elektrotechnikos srityje jungtys vaidina lemiamą vaidmenį ensur

2023-09-03 Rodyti daugiau

Ar tai išmintingas pasirinkimas naudoti individualų 1.85mm vyrų jungties nutraukimo komponentai prijungti savo komunikacijos ateityje

Be to, pritaikyti 1,85mm vyrų jungties nutraukimo komponentai buvo griežtai išbandyti ir kokybės kontrolė, turi puikų atsparumą korozijai ir atsparumą vibracijai ir gali stabilų darbą įvairiose nepalankiose aplinkose.

2023-07-17 Rodyti daugiau

Can 2,4mm moterų jungties nutraukimas iš kinijos gamintojų suteikia neprilygstamą našumą jūsų ryšių jungtims

2,4mm moterų jungties nutraukimas iš kinijos gamina ne tik našumą, bet ir paprastą naudojimą ir ilgaamžiškumą. Jis turi patogią jungties struktūrą, todėl montavimas ir pašalinimas lengva.

2023-07-10 Rodyti daugiau

Ar 1.85mm vyrų jungties nutraukimas pardavimui šalia manęs suteikti puikią našumą jūsų komunikacijos perdavimo

1.85mm vyrų jungties nutraukimas pardavimui šalia manęs gali patenkinti jūsų poreikius. Šis jungties terminalas priima pažangias projektavimo ir gamybos technologijas, kad būtų užtikrintas puikus elektros našumas ir patikimas ryšys įvairiems ryšių perdavimams.

2023-06-13 Rodyti daugiau

Kaip pasirinkti tinkamą pigų trb triaksialinių rf jungčių gamintojų

Techninis palaikymas: pasirinkus pigius trb triaksialinius rf jungčių gamintojus, turinčius techninį stiprumą ir kompetenciją, galite suteikti jums naujausias projektavimo ir gamybos technologijas, taip pat teikti techninę pagalbą ir problemų sprendimo paslaugas.

2023-06-06 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau